[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Odkryj, jak pokonać strach i osiągnąć sukces
Kiedy patrzymy na osoby, które odnoszą sukces, wydają się nieustraszone i pewne siebie. Dowiedz się, jak pokonać strach i osiągnąć sukces, dzięki 3 nawykom.
3 nawyki, które pomogą Ci pokonać strach
Przed sięganiem po osobiste marzenia częściej od niesprzyjającej sytuacji np. materialnej lub życiowej, powstrzymuje nas po prostu strach. Dławiąca emocja, która sprawia, że nie potrafimy być po prostu sobą. Strach nie tylko blokuje kreatywne myślenie, ale też hamuje przed autonomicznym rozwojem. Od tzw. zwykłego, irracjonalnego strachu gorszy jest strach przed tym, co pomyślą o nas inni, jeśli zdecydujemy się wyjść poza kontur. Co to właściwie znaczy?
Sięgając po swoje marzenia, przekraczasz granice dotychczasowego horyzontu własnego światopoglądu. Poszerzanie barier nie jest łatwe, ale jest niezwykle budujące. Nic tak nie wzbogaci Cię od zmiany dotychczasowych ram postrzegania, środowiska, miejsca pracy, itp. Najtrudniejszym krokiem jest dlatego wyjście poza kontur obrazu własnego ja. Szczególnie dlatego, że tak niski stopień edukacji znajdujemy w społeczeństwie, a wręcz można by rzec, że znikomy.
Z tej racji przychodzę do Ciebie z przykładami 3 nawyków, które pozwolą Ci pokonać emocję strachu, aby z odwagą sięgać po swój osobisty, życiowy sukces. Pierwszym przykładem praca z oddechem, która stanowi podwalinę do oczyszczenia myśli i uspokojenia rozedrganych emocji. Drugim nawykiem określam wizualizację przyszłego ja. Rozumiem przez to medytację oraz świadome wywoływanie obrazów, a właściwie przywoływanie ich z uśpionej podświadomości, objawiającą się marzeniami i pragnieniami, które pojawiają się intencjonalnie w Twoim sercu.
Natomiast 3 nawyk obejmuje ustanowienie nagrody za podjęcie działania i zmierzenie się z własnym strachem, który może być maskowany poprzez nasze słabości, z którymi podejmujemy codzienną walkę. Zasada nagrody motywuje nas do rozwoju, przekraczania barier i granic. To proste i niezwykle intuicyjne narzędzie, z którego korzystam na co dzień, szczególnie w najbardziej stresowych sytuacjach. W obliczu strachu wyznaczam nagrodę, to może być np. smaczny obiad, nowy gadżet czy też coś niematerialnego – więcej wolnego czasu dla bliskich, a mniej pracy. Taka nagroda skutecznie ukierunkowywuje mnie na osiągnie celu i zwiększa chęć do pokonywania tego, co wydaje się pozornie niemożliwe.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz?A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty.Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz