[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]

Kobiety biznesu, Life Coaches i zaproszeni goście na premierze filmu „Beyond The Secret…”  Styczeń 23, Hollywood, California, USA.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Doświadczenia takich przeżyć owocują na całe życie…

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”50″][vc_column_text]Witam z miłością i radością!

Jestem już z powrotem w Chicago po premierze oczekiwanego na całym świecie dokumentalnego filmu „Beyond The Secret – The Awakening„, który odbył się w czwartek, 23 stycznia, w Universal Studios, Hollywood, California.

Film ten jest sekwencją pierwszego z tej serii pt. „The Secret”, znanego chyba wszystkim…

Jestem już po wydarzeniach i przeżyciach, przyjęciach i rozmowach, w których uczestniczyłam z aktorami filmu, producentami, dyrektorami, liderami światowego postępu ludzkiej myśli w kreowaniu Twojej i mojej – naszej rzeczywistości.

Doświadczenia tego rodzaju pozytywnych, wspaniałych przeżyć owocują na całe życie i zostają w pamięci na zawsze!

Dotychczas podobne doświadczenia jawiły się niczym bajkowe obrazy, które mogłam obserwować jedynie w ekranie telewizora… Teraz stały się rzeczywistością, częścią mojego życia.

Ta rzeczywistość została dla mnie otwarta, kiedy otrzymałam zaproszenie z rąk dr Theresa Dale, z którą współpracuję i która była jedną z wyróżnionych osób, zaproszonych do współudziału w tworzeniu dokumentalnego filmu o przekazie ponadczasowym…

Film ten niesie w sobie przekaz twórczej myśli dla wszystkich ludzi tego świata, którzy są zainteresowani i pragną zmieniać świat, w którym żyją, na lepszy.

Ten świat, w którym na co dzień żyjemy, to my sami… Ludzie, z którymi się spotykamy, rodzina, znajomi… Ten świat to nasza codziennie wykonywana praca, to każdy dzień, to Ty i ja – to my, którzy możemy i powinniśmy udoskonalić  każdy aspekt naszego życia.

Życie było nam dane nie dla marności jego przeżycia, w smutkach, strachu i rozterkach, ale dla wielkości doświadczeń tego życia, z których się uczymy, zabarwionych miłością i wdzięcznością za wszystko, co nas spotyka.

 

Możliwości w naszym życiu są nieograniczone, jeżeli oglądamy je oczami własnego serca i mądrością umysłu.

 

Możliwości te są nam dane, aby móc osiągnąć sukces.

Tym sukcesem jest zdrowie, wspaniale rozumiejąca się rodzina, związki małżeńskie lub partnerskie, kariera, praca…

Osiągamy to, nie w złości – tylko w miłości; nie w strachu – tylko pewności i wierze poprzez mądrość działania popartą nauką z doświadczeń naszej przeszłości.

Przed i po prelekcji filmu „Beyond The Secret – The Awakening„, która była tak bardzo oczekiwana przez cały świat twórczej myśli, i odbyła się w Universal Studios Hollywood w AMC Theater – Universal City Walks Hollywood, California, jako Red Carpet Movie Premier, a potem Red Carpet Gala, były spotkania oraz rozmowy – wymiana spostrzeżeń i opinii…

Jednym z kulminacyjnych doświadczeń była możliwość osobistego poznania prawdziwych ludzi – nieekranowych/filmowych postaci, tylko realnych, gdzie w czasie spotkań wychodzą na światło dzienne świadectwa prawdy o nas samych, które nie są i nie będą widoczne na ekranie filmu, tylko w kontakcie człowieka z człowiekiem, aktora z aktorem, Ciebie ze mną i mnie z Tobą…[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”30443″ img_size=”medium” alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”fadeInRight”][vc_column_text]

Ja i John Assaraf.
John był jednym z ulubionych, głównych bohaterów filmu „Secret”, a teraz ” Beyond The Secret The Awakening.”

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”30434″ img_size=”medium” alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”fadeInRight”][vc_column_text]

Mr. Boyer | Dr. Joe Vitale  | John Assaraf

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”30462″ img_size=”medium” alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”fadeInRight”][vc_column_text]

Ja z Mr. Boyer, synem producentów filmu
” Beyond The Secret The Awekening”

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Ciekawostką dla mnie samej było odkrycie, że byłam jedyną osobą tzw. z zewnątrz, z Europy, czy stąd, Chicago, USA. Byłam jedyną obecną osobą spoza castingu, life coach pośród najlepszych w biznesie świata coachingu i pionierskiej myśli rozwoju świadomości człowieka dla pełnego, szczęśliwego i spełnionego życia, której przekazywanie jest misją mojego życia.

Moje rozmowy ze wspaniałymi ludźmi filmu i biznesu utwierdziły mnie w moim wcześniejszym przeświadczeniu, którym  kieruję się w swoim życiu, że to duch i miłość serca zespolone z myślą twórczą wspólnie tworzą człowieka, a nie sama myśl.

Rezultatem naszej ewolucji – Twojej i mojej świadomości – jest pełnia życia w życiu, zarówno w Twoim, jak i moim – naszym – którą obserwowałam i karmiłam się w kontakcie z ludźmi żyjącymi pełnią życia i sukcesu w czasie mojego pobytu w Kalifornii, która sprawdza się w życiu codziennym w 100%.

A więc z miłością i wdzięcznością do następnego naszego spotkania podczas lektury kolejnych artykułów i nie tylko…

Lidia Iwanowska.

 

Więcej na temat filmu „Beyond The Secret – The Awakening„, moja osobista interpretacja dokumentu oraz opinie na temat szczęśliwego i pełnego sukcesu życia i zdrowia, a więc kontynuacja tego tematu pojawi się w kolejnych artykułach, które znajdą się na w najbliższych dniach na moim blogu. We wpisach pojawią się również zdjęcia i opisy bohaterów filmu „Beyond The Secret – The Awakening„.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz