Równonoc wiosenna, zwana Ostarą, obchodzona jest od wielu lat jako moment wiosennego zrównania dnia i nocy, odrodzenia i nowych możliwości. Poznaj związane z tym wydarzeniem wiosenne rytuały i nastrój się na pozytyw!
Wiosenne rytuały – powitaj wiosnę w swoim sercu

W powietrzu już czuć wiosnę. Ciepłę promienie słońca padają na Twoją twarz po długiej zimie. Chociaż świat wokół spowija chaos wojny i kryzysu gospodarczego, natura daje nam nadzieję na nowy początek i odnowę. Nadszedł czas, abyś obudził w sobie nadzieje, aspiracje i marzenia. Poznaj wiosenne rytuały i nastrój się na pozytyw, dzięki kilku skutecznym wskazówkom, które znajdziesz poniżej.

Wiosenne rytuały, które otworzą Cię na nowy początek

Każda nowa pora jest okazją do zmiany, którą możesz zaprosić do swojej codzienności za pomocą kilku małych kroków. Postanowiłam podzielić się z Tobą rytuałami, które wprowadzą do Twojego życia wiosenny, pełen nadziei nastrój, wypełniając Twoje serce pozytywną energią.

Rezonuj

Stawiaj na akcenty, które kojarzą się z nową porą roku. Poniżej znajdziesz kilka przykładów, które mogą stanowić inspirację do codziennej kreacji tła własnego życia.

 • Wprowadź wiosenne kolory: zielony i złoty.
 • Kwiaty takie jak słoneczniki, nagietki, żonkile podkreślą charakter odnowy.
 • Stosuj zioła: ziele dziurawca, cynamon, korzeń łopianu, rumianek, jaśmin, róża.
 • Wybieraj zdrową dietę: wszelkiego rodzaju nasiona, pomarańcze, cytryny, wszelkie wiosenne owoce lub warzywa.
Afirmuj
Wysyłaj w eter oraz odbieraj pozytywne wibracje wszechświata. Treść afirmacji może brzmieć:
 • Jestem szczęśliwa/y.
 • Czuję się kochana/y.
 • Wypełniam swoje życie miłością i radością.
 • Dążę do spełnienia, akceptacji i szczęścia.

Afirmacje mogą mieć również charakter dziękczynny. Dowiedz się więcej – praktyka wdzięczności w 3 krokach.

Dziel się
To nie musi być nic wielkiego, wystarczą drobne elementy, aby sprawić komuś radość. Dziel się z innymi pozytywem i stwórz wiosenne paczuszki. Możesz w nich umieścić, co tylko pragniesz. Poniżej znajdziesz przykładowe zawartości wiosennych podarunków dla swoich bliskich:
 • Przekąski: orzechy, owoce, słodycze.
 • Inspirujące nuty w postaci cytatów.
 • Jeśli chcesz podarować paczuszkę bezdomnemu, umieść w niej przedmioty codziennego użytku ( np. nowa szczoteczka do zębów, pasta, para ciepłych skarpet mogą mieć ogromny wpływ na czyjeś samopoczucie).

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

Related Posts

Leave a comment