[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Proste życie = szczęśliwe życie! Naucz się, jak praktykować minimalizm w życiu i czerpać radość z najdrobniejszych jego elementów. To wcale nie musi być trudne – przekonaj się sam!

jak praktykować minimalizm w życiu? 5 wskazówek

Ratunkiem dla współczesnego przebodźcowania Twojego umysłu jest minimalizm życiowy, polegający na uproszczenia każdego aspektu Twojego życia w każdy możliwy sposób. Wprowadź kilka poniższych wskazówek do swojej codzienności i przekonaj się, w jaki sposób minimalizm jest w stanie odmienić Twoje życie!

  • Zacznij od oddechu

Kiedy jesteś zestresowany, zagubiony w problemach dnia codziennego, wciąga Cię przeszłość lub przyszłość i to, co się może wydarzyć, oddychaj w skupieniu przed dwie minuty, skupiając całą swoją uwagę na wdychaniu i wydychaniu powietrza. To uspokoi twoje ciało i sprowadzi Twój umysł z powrotem do chwili obecnej.

  • Rób jedną rzecz na raz

Uzyskasz lepsze wyniki pracy, poczujesz się lepiej i będziesz jednocześnie mniej zestresowany podczas robienia jednej rzeczy na raz.

  • Zapisuj swoje myśli

Nie zapełniaj swojego umysłu niepotrzebnymi elementami – wykorzystuj jego przestrzeń magazynową rozsądnie, a wszystkie rzeczy, związane z tym, co masz w planach, przelewaj na papier. Zapisuj wszystkie swoje świetne pomysły, spostrzeżenia i przemyślenia, zanim gdzieś znikną, włącznie z tym, co masz jeszcze zrobić.

  • Porzuć perfekcjonizm

Nadmierny perfekcjonizm prowadzi do frustracji i obniżenia poczucia własnej wartości.  Zamiast tego zadowól się wystarczająco dobrym wynikiem pracy, a kiedy będziesz w tym punkcie, przejdź po prostu do kolejnej czynności/zadania.

  • Przestań robić to, czego nie lubisz

Kiedyś usłyszałam mądre zdanie: Życie jest zmianą, a jeśli boisz się zmian – boisz się życia. Codzienny świat się zmienia i Ty wraz z nim też. Jeśli to, czym się zajmujesz, nie sprawia Ci przyjemności, nie poprzestawaj poszukiwać alternatywy – nawet jeśli minie trochę czasu, zanim będziesz mógł coś zmienić, np. zmieniając pracę.

 


Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz