[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Odkryj,  jak radzić sobie z poczuciem niepokoju
Niepokój może znacznie ograniczać Twoje życie. Na szczęście istnieją narzędzia do przezwyciężania tego rodzaju barier.
Niepokój – czym się objawia?

Budzisz się z nowym pomysłem, nowym celem, ambicją, o której wiesz, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wtedy nagle coś się zmienia, zaczynasz się denerwować. Martwisz się porażką. Niepokój przejmuje kontrolę nad Twoim umysłem.

To przeczucie powstrzymuje Cię przed podjęciem działania, zaś brak działania powstrzymuje Cię przed rozwojem siebie i swojego życia. Wkrótce nachodzi Cię poczucie nienasycania, smutku i przygnębienia.

Umiejętność radzenie sobie z poczuciem niepokoju może pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Korzystając z tych kilku prostych narzędzi, które przygotowałam dla Ciebie poniżej, możesz kreować swoją unikalną codzienność i żyć pełnią życia, o której zawsze marzyłeś.

 

jak pokonać niepokój?

Czujesz te emocje, na których skupiasz swoją uwagą. Ludzie żyjący z lękiem skupiają się na negatywnych sytuacjach, zakładając, że zawsze wszystko pójdzie nie tak. Jeśli skupisz się na negatywach, poczujesz się negatywnie. Przywiązywanie uwagi do czarnych scenariuszów tylko zwiększa Twój niepokój.

Wyobraź sobie, że jesteś proszona/y o publiczne przemówienie; odczuwany przez Ciebie niepokój skupia Twój umysł na przeszłych negatywnych doświadczeniach z wystąpień publicznych. Jednocześnie czujesz też związane z tym negatywne emocje; wyobrażasz sobie, że ludzie śmieją się z ciebie, podwajając Twoje uczucie niepokoju.

Aby zmienić swój stan emocjonalny, musisz zmienić to, na czym skupiasz swoją uwagę. Możesz odczuwać tylko jedną emocję na raz. To, co widzisz w prawdziwym świecie lub to, o czym marzysz i o czym myślisz, tworzy powiązane (pozytywne lub negatywne) emocje.

Pomyśl o sytuacji, która Cię niepokoi. Teraz pomyśl o tej samej sytuacji, ale tym razem wyobraź sobie pewną i zrelaksowaną wersję własnej osoby. Zobacz, jak ze spokojem się komunikujesz. Wyobraź sobie, że cieszysz się tym doświadczeniem i zauważ, jak inni reagują na tę pewność siebie, którą im oferujesz.

Jeśli wyobrazisz sobie, że zachowujesz się pewnie i zrelaksowanie w danej sytuacji, poczujesz związaną z tym emocję w prawdziwym świecie. Im częściej będziesz to praktykować, tym silniejsza stanie się towarzysząca emocja i wkrótce właśnie ta emocja będzie powiązana z doświadczeniem w świecie rzeczywistym. Dowiedz się, jak wyrobić nawyk pozytywnego myślenia i twórz codzienność życia i zdrowia Twojego sukcesu!

 


Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz?A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty.Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz