[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Spełnienie życiowe

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Jedni szukają go przez całe życie, inni po prostu się z nim rodzą. Sens życia – czym jest i gdzie go szukać? Czy istnieje sprawdzony sposób na znalezienie życiowego spełnienia wśród codzienności wypełnionej obowiązkami? I najważniejsze – czy każdy może go znaleźć?

 

“Nie ma na świecie takiego leku, który nadałby sens życiu.” – Sarah Kane

Zazwyczaj to, co najistotniejsze, skrywamy w sobie. Mimo to i tak szukamy wszędzie wokół. Miłości, której źródłem jest tak naprawdę miłowanie i dbanie o samego siebie. Akceptacji, która również rozpoczyna się najpierw w samym Tobie. I właśnie tą samą zasadą kieruje się życiowe spełnienie.

Sens w życiu. Nie ma na niego żadnego leku, ani żadnego sprawdzonego sposobu. On jest w Tobie. Po prostu musisz nauczyć się słuchać samego siebie. Swoich pragnień, marzeń, myśli. Rozpoznawać swoje uczucia. Czego w rzeczywistości chcesz, a co tak naprawdę robisz tylko z powinności. Jak dużo jest w Tobie naturalnej spontaniczności, a ile obowiązków i rutyny lub maski, którą zakładasz, szukając akceptacji wśród innych.

Twoje serce wie, co jest dla Ciebie najlepsze. Podążaj za jego głosem. Żyj w zgodzie z samym sobą. Wsłuchaj się w swoje uczucia i pragnienia. Dbaj o siebie. To niewiele, a jednocześnie tak dużo. To właśnie tutaj się wszystko zaczyna, włącznie z tym całym sensem życia 🙂 Dasz radę, wierzę w Ciebie!

Najważnejsze – nie poddawaj się! Będzie wiele chwil zwątpienia, ale pamiętaj, że na końcu Twojej drogi czeka Cię Twój własny sukces, będący spełnieniem i ukojeniem dla pragnień oraz myśli, skoncentrowanych dotychczas na tym jednym celu. To wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości. Wystarczy, że… uwierzysz.[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Comments (0)

I would prefer to thank you for the efforts youve made in writing this article. Im hoping the exact same very best work from you within the long run also. Actually your inventive writing abilities has inspired me to begin my very own BlogEngine blog now.

Nie otrzymujemy krltkiego zycia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go. – Seneka

Leave a comment