[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, że potrzebujemy zmiany, która wymaga porzucenia strefy komfortu, wysiłku oraz otwarcie się na nowe i nieoczekiwane sytuacje. Czy wiesz, że zmiana to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Czy Twoje codzienne życie nie daje Ci radości? Czy Twoja praca nie przynosi Ci satysfakcji? Czy chciałbyś spędzić każdy kolejny dzień właśnie w taki sposób, czując się zdemotywowany, sfrustrowany oraz pełen niechęci przez całe swoje życie?

Boimy się zmiany, ponieważ kojarzy nam się ona z krótkotrwałymi i negatywnymi doświadczeniami w przeszłości. Nie chcemy opuszczać wygodnej strefy komfortu, naszej osobistej „bańki” codzienności, którą znamy i w której czujemy się bezpiecznie.

 

Sukces to ciężka praca i zaangażowanie

Nic, co jest trwałe, nie przychodzi z łatwością. Wszystko, co solidne, potrzebuje równie stałych fundamentów. Strach i opór przed zmianą jest naturalną reakcją. To Twój umysł broni się przed nowym i nieznanym, mając na celu „Twoje dobro”, czyli uchronienie Cię przed ewentualnym zagrożeniem, jednocześnie, niestety, działając na Twoją niekorzyść.

 

Jest jednak kilka sposobów, które pomogą Ci wprowadzić zmianę do Twojego życia, a są nimi:

  • Zamknięcie rozdziału – wypisz wszystkie elementy Twojego życia, które sprawiają, że nie czujesz się usatysfakcjonowany, spełniony czy szczęśliwy; rzeczy, które nie wnoszą do Twojego życia radości – dokładnie te, które chciałbyś zmienić;
  • Zdefiniowanie celu – zastanów się, jak chciałbyś, aby wyglądało Twoje życie, czego oczekujesz oraz jakie elementy chciałbyś wprowadzić do swojej codzienności, aby to właśnie one były budulcem w procesie urzeczywistniania Twoich marzeń;
  • Zagraj główną rolę – stań się pierwszoplanowym bohaterem swojego życia poprzez jego kreację w procesie wizualizacji. Spróbuj wyobrazić sobie, że to, czego pragniesz, już Cię otacza, jest częścią Twojego życia oraz sprawia, że czujesz się szczęśliwy i usatysfakcjonowany, a z pewnością wpłynie to pozytywnie na Twoje samopoczucie oraz motywację; moc wizualizacji ma potężne pokłady możliwości, jest jak narzędzie, którym musisz nauczyć się posługiwać, aby wykorzystać w pełni potencjał, jaki w Tobie drzemie – każdy dobry coach w Warszawie zna i posiada wiedzę oraz umiejętności, pozwalające na indywidualne podejście do klienta, oparte na wnikliwej analizie rozmowy podczas sesji.
  • Pewność siebie to połowa sukcesu – dlaczego jedni potrafią „przenosić góry”, realizować swoje pasje i marzenia, przyciągając pozytyw i odczuwając satysfakcję? Pewność siebie to umiejętność, nad którą, tak jak nad każdą inną, można pracować. Ciesz się nawet z najdrobniejszych sukcesów, bądź świadomy swoich umiejętności oraz za każdym razem, gdy wykonasz zaplanowaną pracę, gratuluj sobie jej ukończenia oraz ciesz się z osiągniętych rezultatów. Pamiętaj – ten, kto idzie nawet małymi krokami do przodu, jest o wiele bliżej sukcesu, niż ten, który wcale nie podejmuje działania.
  • Działaj zgodnie z planem – bądź konsekwentny w realizacji powziętych planów i zdecydowanie dąż do osiągnięcia upragnionego celu. Obserwuj, zwracaj uwagę na detale, a przy tym staraj się myśleć pozytywnie. Optymistyczne myślenie nastraja nas na sukces i zwiększa pewność siebie. Idąc za głosem serca, instynktownie kierujemy się i zmierzamy drogą, na której końcu czeka nas spełnienie – sukces – urzeczywistnienie marzeń.

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz