[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Pasją mojego Życia, a zarazem moją Misją i Celem jest ukazanie ludziom w najprostszy sposób, wartości i siły Ich wewnętrznego potencjału do drogi sukcesu, której nie mogą dostrzec.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”20″][vc_column_text]Kiedy uaktywnisz swój potencjał wewnętrznej kreatywności z siłą transformacji Twoich uśpionych marzeń, będziesz czuł i rozumiał, że nie ma „rzeczy” nieosiągalnych. Zrozumiesz, że to była tylko Twoja zablokowana podświadomość, w której się wcześniej poruszałeś, w błędnym kole bez wyjścia.

Wcześniej było uśpienie…
Teraz jest olśnienie, i widzisz, z jaką łatwością kroczysz po „drabinie” swojego Sukcesu.
Kroczysz stabilnie, odczuwając wolność w finansach lub zdrowiu, czując spokój, radość i spełnienie.
Twój każdy dzień wypełniony jest poczuciem wartościowego życia, w którym odgrywasz główną rolę, bo kreujesz nim. Wiesz, skąd przyszedłeś i dokąd idziesz, jako indywidualista, twórca doskonałego własnego życia i dobrego zdrowia w organizmie o nieskończonym potencjale świadomości.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Nazywam się Lidia Iwanowska
i jestem Twórcą Systemu Sukcesu „Życia i Zdrowia”.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Nauczam i pomagam corocznie setkom ludzi w wyzwoleniu się z życiowej niemocy, by mogli wejść na twórczą drogę sukcesu. Pomagam im w odnalezieniu fizycznego i mentalnego zdrowia, aby mogli wkroczyć na drogę do twórczej kariery lub wymarzonego, do tej pory nieosiągalnego celu.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Comments (0)

Dziekuje pani Lidio za spotkanie, to bylo bardzo cenne dla mnie, co uslyszalam. Pozdrawiam goraco.

Zostaw komentarz