BLOG Lidii Iwanowskiej

Tworca Syestemu e1578617049325 - Moja Pasja i Cel
Pasją mojego Życia, a zarazem moją Misją i Celem jest ukazanie ludziom w najprostszy sposób, wartości i siły Ich wewnętrznego potencjału do drogi sukcesu, której nie mogą dostrzec.

Kiedy uaktywnisz swój potencjał wewnętrznej kreatywności z siłą transformacji Twoich uśpionych marzeń, będziesz czuł i rozumiał, że nie ma „rzeczy” nieosiągalnych. Zrozumiesz, że to była tylko Twoja zablokowana podświadomość, w której się wcześniej poruszałeś, w błędnym kole bez wyjścia.

Wcześniej było uśpienie…
Teraz jest olśnienie, i widzisz, z jaką łatwością kroczysz po „drabinie” swojego Sukcesu.
Kroczysz stabilnie, odczuwając wolność w finansach lub zdrowiu, czując spokój, radość i spełnienie.
Twój każdy dzień wypełniony jest poczuciem wartościowego życia, w którym odgrywasz główną rolę, bo kreujesz nim. Wiesz, skąd przyszedłeś i dokąd idziesz, jako indywidualista, twórca doskonałego własnego życia i dobrego zdrowia w organizmie o nieskończonym potencjale świadomości.

Nazywam się Lidia Iwanowska
i jestem Twórcą Systemu Sukcesu „Życia i Zdrowia”.

Nauczam i pomagam corocznie setkom ludzi w wyzwoleniu się z życiowej niemocy, by mogli wejść na twórczą drogę sukcesu. Pomagam im w odnalezieniu fizycznego i mentalnego zdrowia, aby mogli wkroczyć na drogę do twórczej kariery lub wymarzonego, do tej pory nieosiągalnego celu.

Posty powiązane

Comments (1)

Dziekuje pani Lidio za spotkanie, to bylo bardzo cenne dla mnie, co uslyszalam. Pozdrawiam goraco.

Zostaw komentarz