[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Poznaj 5 sposobów na to, jak dobrze zacząć dzień i spraw, aby każdy poranek dodawał Ci siły oraz energii do codziennego działania!

pozytywna rzeczywistość w twoich rękach

Twoja każda myśl ma moc sprawczą. Nastrój się na częstotliwość pozytywnej energii, która sprawi, że Twój każdy dzień będzie okazją do budowania lepszej wersji siebie! Poznaj niezwykłą moc optymizmu, który:

  • Może zmienić sytuację, która niesie poczucie beznadziei i stagnacji, w okazję lub coś, z czego można się nauczyć.
  • Może zastąpić wyczerpujące myśli pesymizmu czymś, co ponownie wytworzy więcej pozytywnej energii i entuzjazmu w Twoim sercu.
  • Może pomóc w pokonywaniu przeszkód –  nie poddawaj się tylko dlatego, że miałeś kilka chwilowych niepowodzeń.

I zapamiętaj: na dłuższą metę dostajesz to, co dajesz. A na krótką metę, cóż, możesz czerpać radość z uśmiechów, którymi obdarowujesz świat wokół siebie oraz rozpowszechniasz tę pozytywną energię. Dodatkowo zwiększysz swoją samoocenę, gdy czujesz, że Twoje działania przynoszą satysfakcjonujący, pełen spełnienia skutek.

 

5 sposobów na to, jak dobrze zacząć dzień

Poniżej znajdziesz 5 wskazówek, które pozwolą obudzić pozytywną energię w Twoich rękach. Gotowy? Działaj!

  • Bądź blisko

Czasami wystarczy kogoś wysłuchać i trwać obok w chwili, gdy tego potrzebuje. Nie musisz nic mówić, po prostu pozwól, aby emocje same wypłynęły z serca. Wsparcie to trwanie obok. Pozwala przeanalizować problem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie na to, jak poradzić sobie, w danej sytuacji.

  • Uśmiechaj się

Uśmiech to symbol pozytywnej energii. Wystarczy, że założysz go o poranku, a szybko zauważysz, jak zmienia się przestrzeń  w Tobie i wokół Ciebie – w ludziach, z którymi przebywasz na co dzień.

  • Słuchaj pozytywnej muzyki

Nic nie nastraja z rana lepiej, jak pozytywne wibracje muzyczne. Po prostu daj się ponieść muzycznej euforii, a reszta uczyni się sama!

  • Podaruj komuś szczery komplement

Pomyśl przez 30-60 sekund, co sprawia, że druga osoba jest dla Ciebie wartościowa. I powiedz jej to, zasiewając ziarnko pozytywnej energii każdego dnia.

  • Przytul

Przytulenie znaczy czasem więcej niż… tysiąc słów. Uścisk to, być może często nawet więcej niż uśmiech – coś, co może sprawić, że ktoś znów poczuje się trochę lepiej. Nie bój się sięgać po to narzędzie, gdy czujesz, że w danej chwili jest właściwe.

 


Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz