BLOG Lidii Iwanowskiej

Wspomnienia sprzed premiery e1580945394598 829x1024 - Wspomnienia sprzed premiery
W drodze na premierę wybitnego filmu dokumentalnego „Beyond The Secret – The Awakening”, która miała miejsce w Universal Studios w Hollywood, Kalifornia, USA.

Wciąż jestem pełna przeżyć po rozmowach z aktorami, producentami oraz dyrektorami, którzy byli częścią premierowego filmu, będącego sekwencją „The Secret”, dlatego wracam jeszcze raz wspomnieniami do tego magicznego wieczoru.

Takie doświadczenia pozostają  z nami na całe życie. Wnoszą nowe, otwierają oczy na to, czego jeszcze nie widzieliśmy, owocują nieoczekiwanym i pozytywnym, czasami będąc swoistego rodzaju impulsem – punktem zapalnym do zmiany swojej rzeczywistości.

Umiejętność otwarcia się na nowe doświadczenia jest niezwykle ważna w życiu człowieka. Doświadczanie nowego jest pierwszym krokiem do radykalnej zmiany swojej dotychczasowej codzienności.

Człowiek sukcesu to człowiek, który nie boi się nieprzewidywalnych sytuacji, śmiało wychodzi poza swoją strefę komfortu, otwierając się na nowe doświadczenia i poszerzając swoje horyzonty.

Posty powiązane

Zostaw komentarz