[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

2 minuty dziennie, które zmienią wszystko
Dokonanie pozytywnej zmiany w swoim życiu wcale nie musi oznaczać skoku na głęboką wodę. Odkryj 3 niezwykłe nawyki i poświęć 2 minuty dziennie, a zmienisz swoje życie.
zasada małych kroków

Najprostszym sposobem, który skutkuje podjęciem rzeczywistych działań i wyrobieniem nowych nawyków jest kierowanie się regułą małych kroków.

Dlatego dzisiaj chciałabym podzielić się z Tobą 3 nawykami, dzięki którym, poświęcając 2 minuty dziennie, będziesz w stanie zmienić swoje życie na lepsze. Brzmi niewiarygodnie? Zaufaj mi i przekonaj się sam!

  • Zacznij pracować przez 2 minuty nad najważniejszym zadaniem

Ta reguła szczególnie sprawdza się w dni, kiedy w ogóle nie czujesz motywacji ani chęci do działania. Zaczynasz wtedy od tzw. połknięcia smoka, czyli najważniejszego zadania. Po prostu przez 2 minuty rozpocznij pracę nad zadaniem, które wydaje Ci się najtrudniejsze spośród pozostałych podpunktów na Twojej liście dnia. Po pierwszych 2 minutach zwykle łatwo jest już kontynuować działanie przez kolejne godziny.

  • Zamiast szukać zainteresowania, okazuj go

Na początku rozmowy z inną osobą poświęć dwie minuty na zadanie jednego lub kilku pytań na temat jej życia, pasji, itp. Zainteresowanie, które okazujesz, najprawdopodobniej powróci do Ciebie, dzięki czemu zaczniesz budować nie tylko dobrą rozmowę, ale także dającą satysfakcjonującą relację dla was dwojga, bez względu na jej charakter.

  • Nie osądzaj, tylko postaraj się zrozumieć

Kiedy czujesz potrzebę osądzenia kogoś, kogo znasz, poświęć 2 minuty i zadaj sobie pytania:

  • Jakie cechy charakteru tej osoby widzę też u siebie?
  • Co jeśli czasami zachowuję się podobnie?

Ocenianie z pewnością nie pomaga w budowaniu pozytywnych relacji w życiu.  Pomóż współtworzyć pozytywną rzeczywistość i zamiast osądzania wybierz zrozumienie. Może jest coś, czego nie wiesz o tej osobie np. przez co przeszła? Dlaczego zachowuje się tak, a nie inaczej? Czasami po prostu lepiej jest odpuścić, niż pogrążać relację. Odkryj 5 fundamentów kreowania pozytywnej rzeczywistości, które pozwolą Ci zmienić Twoje życie na lepsze i sprawić, że relacje, które budujesz, przetrwają na długie lata!

 


Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania zdrowych relacji z innymi? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty.Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz